22.10
14:30
Å umadija
ŽelezniÄar
1
0
|
22.10.2011 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
22.10
14:30
Rudar
Sloga (P)
4
0
|
22.10.2011 14:30 | 4 : 0 |
|
||||||
22.10
11:00
VujiÄ Valjevo
Pobeda
1
1
|
22.10.2011 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
22.10
14:30
Sloga (BB)
Polet (Lj)
2
0
|
22.10.2011 14:30 | 2 : 0 |
|
22.10
15:00
RadniÄki (S)
Sloga
1
0
|
22.10.2011 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
22.10
15:00
Svrljig
Balkanski
0
0
|
22.10.2011 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
22.10
15:00
ŽitoraÄa
Trstenik PPT
2
1
|
22.10.2011 15:00 | 2 : 1 |
|
22.10
15:00
BaÄka Topola
Mladost (BJ)
1
0
|
22.10.2011 15:00 | 1 : 0 | |||||||
22.10
15:00
Tekstilac
ÄSK Pivara
2
0
|
22.10.2011 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
22.10
15:00
Cement
Dolina
0
1
|
22.10.2011 15:00 | 0 : 1 | |||||||
22.10
15:00
Sloga (T)
VrŔac
3
0
|
22.10.2011 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
22.10
15:00
RadniÄki (NP)
RadniÄki (Å )
2
0
|
22.10.2011 15:00 | 2 : 0 |
|
22.10
14:00
Balkan Mirijevo
Å umadija
0
3
|
22.10.2011 14:00 | 0 : 3 |
|
||||||
22.10
10:00
Beograd
Slavija
0
3
|
22.10.2011 10:00 | 0 : 3 | |||||||
22.10
14:00
DorÄol
PKB
2
1
|
22.10.2011 14:00 | 2 : 1 | |||||||
22.10
14:00
Voždovac
BASK
3
1
|
22.10.2011 14:00 | 3 : 1 |
|
22.10
14:30
Partizan
Takovo
1
1
|
22.10.2011 14:30 | 1 : 1 |
|
22.10
14:30
Vrbovac
Seljak
1
6
|
22.10.2011 14:30 | 1 : 6 |
|
||||||
22.10
14:30
Gruža
Sloga (B)
1
0
|
22.10.2011 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
22.10
14:30
Crvena zvezda
ŽelezniÄar
3
1
|
22.10.2011 14:30 | 3 : 1 |
|
22.10
14:30
Ribnica
KruŔik
1
2
|
22.10.2011 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
22.10
14:30
BuduÄnost
Sevojno
1
0
|
22.10.2011 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
22.10
14:30
Jedinstvo
Loznica
0
1
|
22.10.2011 14:30 | 0 : 1 |
|
22.10
15:00
Pusta Reka
VuÄje
3
1
|
22.10.2011 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
22.10
15:00
Sloga (L)
Palilulac
1
2
|
22.10.2011 15:00 | 1 : 2 |
|
22.10
15:00
Kablovi
Napredak
2
1
|
22.10.2011 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
22.10
15:00
Morava (Ä)
Dunav
4
1
|
22.10.2011 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
22.10
15:00
Ozren
Jedinstvo (P)
1
1
|
22.10.2011 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
22.10
15:00
SFS Borac
Äerdap
1
4
|
22.10.2011 15:00 | 1 : 4 |
|
22.10
15:00
Jedinstvo (BK)
Sloboda
3
0
|
22.10.2011 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
22.10
15:00
Kolonija
Jedinstvo (NB)
2
2
|
22.10.2011 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
22.10
15:00
Dinamo
RadniÄki (Z)
2
1
|
22.10.2011 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
22.10
15:00
Kozara
BaÄka (P)
1
0
|
22.10.2011 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
22.10
15:00
ObiliÄ
AFK Ada
1
2
|
22.10.2011 15:00 | 1 : 2 |
22.10
15:00
Crvena Zvezda
Mladost (BP)
3
1
|
22.10.2011 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
22.10
15:00
Borac (NS)
Sloga (E)
1
0
|
22.10.2011 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
22.10
15:00
BaÄka (BP)
Jedinstvo (SP)
1
3
|
22.10.2011 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
22.10
15:00
1. Maj
Index
0
2
|
22.10.2011 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
22.10
15:00
RadniÄki (SM)
Polet (S)
1
0
|
22.10.2011 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
22.10
15:00
ObiliÄ
Omladinac (NB)
0
0
|
22.10.2011 15:00 | 0 : 0 |
|
22.10
14:00
LepuŔnica
GrafiÄar
0
0
|
22.10.2011 14:00 | 0 : 0 |
|
||||||
22.10
14:00
Turbina
IMT
3
0
|
22.10.2011 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
22.10
14:00
Trudbenik
GSP Polet
0
0
|
22.10.2011 14:00 | 0 : 0 |
|
||||||
22.10
14:00
Palilulac
SremÄica
4
0
|
22.10.2011 14:00 | 4 : 0 |
|
||||||
22.10
14:00
Lokomotiva
Borac (O)
1
1
|
22.10.2011 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
22.10
14:00
VinÄa
BuduÄnost (D)
0
1
|
22.10.2011 14:00 | 0 : 1 |
|
22.10
14:00
KaraÄorÄe
Rudar
2
1
|
22.10.2011 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
22.10
14:00
Grdica
Ribnica (J)
2
3
|
22.10.2011 14:00 | 2 : 3 |
|
22.10
14:00
MarÅ”iÄ
Seljak
1
1
|
22.10.2011 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
22.10
14:00
Jadran
Sloga L
4
0
|
22.10.2011 14:00 | 4 : 0 |
22.10
15:00
Mladost
Rudar
1
0
|
22.10.2011 15:00 | 1 : 0 |
|
22.10
14:30
KaraÄorÄe
Borac
4
2
|
22.10.2011 14:30 | 4 : 2 |
|
||||||
22.10
14:30
Marjan
Å umadinac (S)
4
0
|
22.10.2011 14:30 | 4 : 0 |
|
22.10
Å umadinac
Selevac
1
0
|
22.10.2011 | 1 : 0 |
|
22.10
14:30
VGSK
Sloga B
2
1
|
22.10.2011 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
22.10
14:30
Polet
Crni Vrh
4
2
|
22.10.2011 14:30 | 4 : 2 |
|
22.10
15:00
Borac
Napredak
5
1
|
22.10.2011 15:00 | 5 : 1 | |||||||
22.10
15:00
MaÄva 2005
Lipolist
2
1
|
22.10.2011 15:00 | 2 : 1 | |||||||
22.10
15:00
RadniÄki
SindjeliÄ
2
1
|
22.10.2011 15:00 | 2 : 1 |
22.10
13:30
Rubribreza
OFK JabuÄje
1
1
|
22.10.2011 13:30 | 1 : 1 |
|
22.10
13:30
Zlatibor voda
Jedinstvo
6
2
|
22.10.2011 13:30 | 6 : 2 |
|
22.10
OFK NiÅ”
Jedinstvo
3
0
|
22.10.2011 | 3 : 0 |
|
22.10
15:00
Doljevac 1971
Morava
1
2
|
22.10.2011 15:00 | 1 : 2 | |||||||
22.10
15:00
NaŔa krila 1936
Borac
5
3
|
22.10.2011 15:00 | 5 : 3 |
|
||||||
22.10
15:00
Toplica
Zemljoradnik
1
2
|
22.10.2011 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
22.10
15:00
Orljane
Napredak
0
0
|
22.10.2011 15:00 | 0 : 0 |
|
22.10
14:30
Jedinstvo (Å )
Jedinstvo (B)
3
2
|
22.10.2011 14:30 | 3 : 2 |
|
||||||
22.10
14:30
BuduÄnost
Jedinstvo (G)
5
1
|
22.10.2011 14:30 | 5 : 1 |
|
22.10
15:00
Zadrugar
Lužnica
0
1
|
22.10.2011 15:00 | 0 : 1 |
|
22.10
14:00
Levosoje
As
0
1
|
22.10.2011 14:00 | 0 : 1 |
|
||||||
22.10
14:00
Äelik
Bukuroca
3
1
|
22.10.2011 14:00 | 3 : 1 |
|
||||||
22.10
14:00
PÄinja
Besa
3
1
|
22.10.2011 14:00 | 3 : 1 |
|
||||||
22.10
14:00
Mladost (S)
Alakince
2
2
|
22.10.2011 14:00 | 2 : 2 |
|
22.10
15:00
Borac
Partizanski put
3
0
|
22.10.2011 15:00 | 3 : 0 |
|
22.10
14:00
VinoraÄa
Mladost (K)
1
0
|
22.10.2011 14:00 | 1 : 0 |
|
22.10
15:00
Zlot
Sloga
8
1
|
22.10.2011 15:00 | 8 : 1 |
|
||||||
22.10
15:00
Rudar
Rajac
7
2
|
22.10.2011 15:00 | 7 : 2 |
|
||||||
22.10
15:00
Brestovac
Nemetali
2
1
|
22.10.2011 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
22.10
15:00
Rudna Glava
PoreÄ
1
0
|
22.10.2011 15:00 | 1 : 0 |
|
22.10
14:30
BoŔnjane
Dedina
2
1
|
22.10.2011 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
22.10
14:30
Blagotin
Gornji StepoÅ”
4
1
|
22.10.2011 14:30 | 4 : 1 |
|
22.10
15:00
BSK
Sloga (M)
10
0
|
22.10.2011 15:00 | 10 : 0 |
|
||||||
22.10
15:00
Rudar VrÅ”ka Äuka
RadniÄki
1
2
|
22.10.2011 15:00 | 1 : 2 |
|
22.10
15:00
VrŔac United
Jugoslavija
1
0
|
22.10.2011 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
22.10
15:00
Sloga (P)
Spartak
2
0
|
22.10.2011 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
22.10
15:00
BAK
Partizan (U)
2
1
|
22.10.2011 15:00 | 2 : 1 |
|
22.10
14:00
Äoka
Preporod
1
0
|
22.10.2011 14:00 | 1 : 0 |
|
||||||
22.10
14:00
Sloboda
Krivaja
0
2
|
22.10.2011 14:00 | 0 : 2 |
|
||||||
22.10
14:00
Potisje
Vinogradar
0
0
|
22.10.2011 14:00 | 0 : 0 |
|
||||||
22.10
14:00
Jadran
Panonija IM Topola
1
3
|
22.10.2011 14:00 | 1 : 3 |
|
22.10
15:00
Begej
Mladost (BD)
6
0
|
22.10.2011 15:00 | 6 : 0 |
|
||||||
22.10
15:00
Naftagas
Crvena zvezda (VS)
2
0
|
22.10.2011 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
22.10
15:00
Borac (Z)
Crvena Zvezda (RS)
1
0
|
22.10.2011 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
22.10
15:00
Krajina
Rusanda
4
0
|
22.10.2011 15:00 | 4 : 0 |
|
22.10
15:00
Crvenka
BSK
1
0
|
22.10.2011 15:00 | 1 : 0 | |||||||
22.10
15:00
Polet
Kula
1
0
|
22.10.2011 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
22.10
15:00
Mladost
GraniÄar (R)
2
1
|
22.10.2011 15:00 | 2 : 1 |
|
22.10
Podrinje
Hajduk (V)
3
2
|
22.10.2011 | 3 : 2 |
|
||||||
22.10
Partizan
Sloga MilŔped
7
1
|
22.10.2011 | 7 : 1 |
|
22.10
Metalac
Å ajkaÅ”
2
1
|
22.10.2011 | 2 : 1 |
|
||||||
22.10
Vrbas
Petrovaradin
0
0
|
22.10.2011 | 0 : 0 |
|
||||||
22.10
Slavija (NS)
Jedinstvo
0
0
|
22.10.2011 | 0 : 0 |
|
22.10
14:00
Brodarac
VrÄin
1
0
|
22.10.2011 14:00 | 1 : 0 |
|
||||||
22.10
14:00
Rudar
PKB Kovilovo
0
0
|
22.10.2011 14:00 | 0 : 0 |
|
||||||
22.10
14:00
IMR
Milutinac
5
0
|
22.10.2011 14:00 | 5 : 0 |
|
22.10
14:00
Äibukovac
Gruža
2
2
|
22.10.2011 14:00 | 2 : 2 |
|
22.10
14:00
OFK Bagremar
Mladost
3
2
|
22.10.2011 14:00 | 3 : 2 |
|
22.10
15:00
Parmenac
ÄaÄak 94
1
0
|
22.10.2011 15:00 | 1 : 0 |
|
22.10
14:30
Ozremica
Takovski Ustanak
1
1
|
22.10.2011 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
22.10
14:30
Gornji BranetiÄi
Boljkovci
1
0
|
22.10.2011 14:30 | 1 : 0 |
|
22.10
13:30
Bjelica
RadniÄki
1
3
|
22.10.2011 13:30 | 1 : 3 |
|
||||||
22.10
13:30
Bratstvo
Jedinstvo
1
1
|
22.10.2011 13:30 | 1 : 1 |
|
22.10
14:30
Prvi srpski ustanak
Å atornja
0
3
|
22.10.2011 14:30 | 0 : 3 |
22.10
14:00
KaraÄorÄe
ŽSK
1
4
|
22.10.2011 14:00 | 1 : 4 |
|
||||||
22.10
14:00
Å umadija
Mladost (R)
2
1
|
22.10.2011 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
22.10
14:00
Mladost (K)
Grivac
1
2
|
22.10.2011 14:00 | 1 : 2 |
|
||||||
22.10
14:00
BSK
Sloga
0
0
|
22.10.2011 14:00 | 0 : 0 |
|
||||||
22.10
14:00
Omladinac
Pobeda
1
0
|
22.10.2011 14:00 | 1 : 0 |
|
||||||
22.10
14:00
Lepenica
Mladost MG
2
0
|
22.10.2011 14:00 | 2 : 0 |
|
22.10
14:30
TrgovaÄki
Zadrugar
2
1
|
22.10.2011 14:30 | 2 : 1 |
|
22.10
14:30
Žitkovica
RSK
6
1
|
22.10.2011 14:30 | 6 : 1 |
|
||||||
22.10
14:30
Polet
Pobeda
5
0
|
22.10.2011 14:30 | 5 : 0 |
|
22.10
15:00
Luk
Studenac
0
1
|
22.10.2011 15:00 | 0 : 1 | |||||||
22.10
15:00
Borac
Granit
4
1
|
22.10.2011 15:00 | 4 : 1 |
22.10
Mladost (PP)
Dumaca
3
1
|
22.10.2011 | 3 : 1 |
|
||||||
22.10
OFK Jelen
Pocerina
5
1
|
22.10.2011 | 5 : 1 |
|
22.10
15:00
Majur
Gorki
3
0
|
22.10.2011 15:00 | 3 : 0 |
22.10
14:30
Junior Novo Naselje
TeŔnjar
0
1
|
22.10.2011 14:30 | 0 : 1 |
|
22.10
Sloga
Ratkovac
3
0
|
22.10.2011 | 3 : 0 |
|
22.10
14:30
KaleniÄ
Omladinac
1
1
|
22.10.2011 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
22.10
14:30
Jedinstvo
Sloga
3
2
|
22.10.2011 14:30 | 3 : 2 |
|
22.10
Crvena Zvezda
VukaŔinovac
2
1
|
22.10.2011 | 2 : 1 |
|
||||||
22.10
Draževac
Polet (V)
0
1
|
22.10.2011 | 0 : 1 |
|
22.10
15:00
Sloboda
Padež
0
1
|
22.10.2011 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
22.10
15:00
Borac
Lokomotiva
0
1
|
22.10.2011 15:00 | 0 : 1 | |||||||
22.10
15:00
Mladost
Sloga
1
5
|
22.10.2011 15:00 | 1 : 5 |
|
22.10
14:00
Sindjelic
Mladi Radnik
3
2
|
22.10.2011 14:00 | 3 : 2 |
|
||||||
22.10
14:00
Ursule
Resavac
3
1
|
22.10.2011 14:00 | 3 : 1 |
|
||||||
22.10
14:00
Tekstilac
Kolare
2
1
|
22.10.2011 14:00 | 2 : 1 |
|
22.10
14:30
Sloga D
Gradina
2
2
|
22.10.2011 14:30 | 2 : 2 |
|
22.10
15:00
Kupci
Modrica
3
0
|
22.10.2011 15:00 | 3 : 0 |
22.10
15:00
Jedinstvo SteviÄ
Strela
6
0
|
22.10.2011 15:00 | 6 : 0 |
|
22.10
15:00
Jedinstvo
BuduÄnost (A)
3
0
|
22.10.2011 15:00 | 3 : 0 |
|
22.10
14:00
Slavija
Sokolac
3
0
|
22.10.2011 14:00 | 3 : 0 |
22.10
15:00
BuduÄnost
Olimpija
2
1
|
22.10.2011 15:00 | 2 : 1 |
|
22.10
15:00
BuduÄnost
Borac
2
1
|
22.10.2011 15:00 | 2 : 1 |
|
22.10
15:00
ŽelezniÄar
TSK
0
4
|
22.10.2011 15:00 | 0 : 4 |
|
22.10
14:00
Soko
Vojvodina
1
1
|
22.10.2011 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
22.10
14:00
Krila Krajine
MagliÄ
2
0
|
22.10.2011 14:00 | 2 : 0 |
|
22.10
14:30
PopoviÄ
Podunavac
1
0
|
22.10.2011 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
22.10
14:30
RadniÄki PDM
ŠepŔin
6
0
|
22.10.2011 14:30 | 6 : 0 |
|
22.10
14:00
Krtinska
Palež
2
0
|
22.10.2011 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
22.10
14:00
Barajevo
Napredak
1
2
|
22.10.2011 14:00 | 1 : 2 |
|
||||||
22.10
14:00
OFK Zabrežje
OFK Burovo
1
0
|
22.10.2011 14:00 | 1 : 0 |
|
22.10
14:00
Stara ÄarÅ”ija
BogutovaÄka Banja
2
1
|
22.10.2011 14:00 | 2 : 1 |
|
22.10
14:30
Tulež
VenÄani
5
0
|
22.10.2011 14:30 | 5 : 0 |
|
||||||
22.10
14:30
Brezovac
Kopljari
0
4
|
22.10.2011 14:30 | 0 : 4 |
|
22.10
14:30
OFK Žabare
Borac
2
0
|
22.10.2011 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
22.10
14:30
ZT GoroviÄ
Mladost
3
4
|
22.10.2011 14:30 | 3 : 4 |
|
22.10
15:00
Mladost 2011 (B)
Mladost (P)
1
2
|
22.10.2011 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
22.10
15:00
Kotlenik (L)
Kotlenik (G)
6
1
|
22.10.2011 15:00 | 6 : 1 |
|
22.10
14:30
7 juli
Burovac
2
0
|
22.10.2011 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
22.10
14:30
Mlava
Soko
3
0
|
22.10.2011 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
22.10
14:30
Dobrnje
B.S.K.
1
1
|
22.10.2011 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
22.10
14:30
Busur
Radnik
3
5
|
22.10.2011 14:30 | 3 : 5 |
|
||||||
22.10
14:30
Laolac
BuduÄnost
0
4
|
22.10.2011 14:30 | 0 : 4 |
|
22.10
14:30
KoŔava
Stig MC
1
2
|
22.10.2011 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
22.10
14:30
Stig C
BSK
10
2
|
22.10.2011 14:30 | 10 : 2 |
|
22.10
14:30
BuduÄnost
Vrelo
4
2
|
22.10.2011 14:30 | 4 : 2 |
|
||||||
22.10
14:30
Borac
OFK Homolje
1
4
|
22.10.2011 14:30 | 1 : 4 |
|
||||||
22.10
14:30
Laznica
Zadrugar
2
8
|
22.10.2011 14:30 | 2 : 8 |
|
22.10
14:30
Metalac
Sloga (L)
0
3
|
22.10.2011 14:30 | 0 : 3 |
|
||||||
22.10
14:30
Stig
Proleter
2
2
|
22.10.2011 14:30 | 2 : 2 |
|
22.10
14:00
Borac
Polet
2
1
|
22.10.2011 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
22.10
14:00
Sloga
Milan OrliÄ
0
5
|
22.10.2011 14:00 | 0 : 5 |
|
22.10
15:00
Rankovac
Žabar
2
1
|
22.10.2011 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
22.10
15:00
MetliÄ
ZablaÄe
0
3
|
22.10.2011 15:00 | 0 : 3 |
22.10
15:00
Stojan Lazarac
Mladost (O)
5
1
|
22.10.2011 15:00 | 5 : 1 |
|
||||||
22.10
15:00
Mladost (M.M)
Napredak (BP)
0
5
|
22.10.2011 15:00 | 0 : 5 |
|
||||||
22.10
15:00
Premijer
Radnik
1
0
|
22.10.2011 15:00 | 1 : 0 |
|
22.10
15:00
Maovi MH
Zadrugar Milkivit
1
1
|
22.10.2011 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
22.10
15:00
Napredak
Fortuna
3
1
|
22.10.2011 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
22.10
15:00
Buducnost
POFK Letnjikovac
4
0
|
22.10.2011 15:00 | 4 : 0 |
|
22.10
14:30
Zvizdar
Sloga
6
0
|
22.10.2011 14:30 | 6 : 0 |
|
22.10
15:00
Mladost (K)
Jasunja
4
4
|
22.10.2011 15:00 | 4 : 4 |
|
||||||
22.10
15:00
Mladost (DL)
Nomanica
3
2
|
22.10.2011 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
22.10
15:00
Moravac (P)
Turekovac
0
3
|
22.10.2011 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
22.10
15:00
Gornje Krajince
Omladinac
0
0
|
22.10.2011 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
22.10
15:00
Bratstvo (Z)
Brza
4
3
|
22.10.2011 15:00 | 4 : 3 |
|
||||||
22.10
15:00
Real
Bratstvo (B)
1
2
|
22.10.2011 15:00 | 1 : 2 |
|
22.10
14:00
Rudar
Resavac
4
2
|
22.10.2011 14:00 | 4 : 2 |
|
22.10
14:00
Å umadinac
Polet
5
2
|
22.10.2011 14:00 | 5 : 2 |
|
22.10
16:30
Ribnik
Stara ÄarÅ”ija
1
3
|
22.10.2011 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
22.10
16:30
Omladinac
Beli Orlovi
2
3
|
22.10.2011 16:30 | 2 : 3 |
|
22.10
14:00
Juhor 2
Rubin
1
0
|
22.10.2011 14:00 | 1 : 0 |
|
22.10
15:00
MaÄkovac
Rasinac
5
3
|
22.10.2011 15:00 | 5 : 3 |
|
||||||
22.10
15:00
Žabare
Srnje
1
0
|
22.10.2011 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
22.10
15:00
Padež
BSK
4
3
|
22.10.2011 15:00 | 4 : 3 |
|
||||||
22.10
15:00
KruŔevica
Pakasnica
3
0
|
22.10.2011 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
22.10
15:00
Gaglovo
Globoder
2
1
|
22.10.2011 15:00 | 2 : 1 |
|
22.10
15:00
Napredak
Vojvodina
0
3
|
22.10.2011 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
22.10
15:00
Gaj
JanoŔik
1
2
|
22.10.2011 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
22.10
15:00
Krajina
Sloga
0
2
|
22.10.2011 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
22.10
15:00
Barice
Banat
3
3
|
22.10.2011 15:00 | 3 : 3 |
|
22.10
14:00
Kapedunum
Mladost (B)
6
0
|
22.10.2011 14:00 | 6 : 0 |
|
22.10
17:00
Vojvodina
Hajduk
4
0
|
22.10.2011 17:00 | 4 : 0 | |||||||
22.10
14:30
Spartak ZV
Rad
0
0
|
22.10.2011 14:30 | 0 : 0 | |||||||
22.10
14:30
Javor
Partizan
0
2
|
22.10.2011 14:30 | 0 : 2 | |||||||
22.10
14:30
Smederevo
Jagodina
1
2
|
22.10.2011 14:30 | 1 : 2 | |||||||
22.10
14:30
BSK BorÄa
OFK Beograd
1
0
|
22.10.2011 14:30 | 1 : 0 | |||||||
22.10
14:30
Borac
Sloboda Point
1
2
|
22.10.2011 14:30 | 1 : 2 | |||||||
22.10
18:00
Crvena zvezda
Novi Pazar
3
1
|
22.10.2011 18:00 | 3 : 1 | |||||||
22.10
14:30
RadniÄki 1923
Metalac
3
2
|
22.10.2011 14:30 | 3 : 2 |
22.10
14:30
RadniÄki (N)
Banat
2
3
|
22.10.2011 14:30 | 2 : 3 | |||||||
22.10
14:30
Mladi radnik
Mladenovac
0
0
|
22.10.2011 14:30 | 0 : 0 | |||||||
22.10
14:30
InÄija
Sloga (K)
3
1
|
22.10.2011 14:30 | 3 : 1 | |||||||
22.10
14:30
ÄukariÄki
Donji Srem
0
1
|
22.10.2011 14:30 | 0 : 1 | |||||||
22.10
14:30
RadniÄki (S)
Mladost (L)
2
1
|
22.10.2011 14:30 | 2 : 1 | |||||||
22.10
14:30
Bežanija
Teleoptik
0
0
|
22.10.2011 14:30 | 0 : 0 |
22.10
15:00
Rubin
RadniÄki 1919
1
2
|
22.10.2011 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
22.10
15:00
Kalemegdan
PanÄevo
0
5
|
22.10.2011 15:00 | 0 : 5 |
|
22.10
Partizan
Borac
1
0
|
22.10.2011 | 1 : 0 |
|
||||||
22.10
RadniÄki (N)
InÄija
2
2
|
22.10.2011 | 2 : 2 |
|
||||||
22.10
Jagodina
OFK Beograd
1
2
|
22.10.2011 | 1 : 2 |
|
||||||
22.10
ÄukariÄki Stankom
Sloga (K)
1
1
|
22.10.2011 | 1 : 1 |
|
||||||
22.10
RadniÄki 1923
Vojvodina
1
2
|
22.10.2011 | 1 : 2 |
|
||||||
22.10
Zemun
Rad
0
2
|
22.10.2011 | 0 : 2 |
|
||||||
22.10
Crvena zvezda
Napredak
3
1
|
22.10.2011 | 3 : 1 |
|
||||||
22.10
Javor
BSK BorÄa
1
2
|
22.10.2011 | 1 : 2 |
|
22.10
Srem
Omladinac
0
2
|
22.10.2011 | 0 : 2 |
|
||||||
22.10
Spartak Zlatibor Voda
Slavija
3
1
|
22.10.2011 | 3 : 1 |
|
22.10
14:30
Bane
Metalac GM
1
1
|
22.10.2011 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
22.10
14:30
Å umadija 1903
Sloga
2
0
|
22.10.2011 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
22.10
14:30
Erdoglija
ÄaÄak 94
2
1
|
22.10.2011 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
22.10
14:30
Novi Pazar
Zlatar
6
0
|
22.10.2011 14:30 | 6 : 0 |
|
||||||
22.10
14:30
Mladost
BIP
3
0
|
22.10.2011 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
22.10
14:30
Sloboda
Metalac K
1
1
|
22.10.2011 14:30 | 1 : 1 |
|
22.10
MaÄva
ŽelezniÄar
7
1
|
22.10.2011 | 7 : 1 |
|
||||||
22.10
Radjevac
Jedinstvo U
5
3
|
22.10.2011 | 5 : 3 |
|
22.10
13:00
Hajduk
Sloga
1
1
|
22.10.2011 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
22.10
13:00
Polet
Kula
5
0
|
22.10.2011 13:00 | 5 : 0 |
|
||||||
22.10
13:00
Mladost
GraniÄar (R)
4
1
|
22.10.2011 13:00 | 4 : 1 |
22.10
Sloga
Udarnik
1
3
|
22.10.2011 | 1 : 3 |
|
||||||
22.10
SASK
Å umadinac
3
0
|
22.10.2011 | 3 : 0 |
|
||||||
22.10
Osipaonica
Sloboda
2
1
|
22.10.2011 | 2 : 1 |
|
22.10
Jedinstvo
Å umadija
3
1
|
22.10.2011 | 3 : 1 |
|
||||||
22.10
Cerovac
Radnik
0
3
|
22.10.2011 | 0 : 3 |
|
||||||
22.10
Sloga
Mladi borac
0
6
|
22.10.2011 | 0 : 6 |
|
||||||
22.10
Bresje-Superior
Omladinac
3
0
|
22.10.2011 | 3 : 0 |
|
22.10
Partizan
Loznica
6
0
|
22.10.2011 | 6 : 0 |
|
||||||
22.10
RadniÄki (N)
Sloboda PS
1
0
|
22.10.2011 | 1 : 0 |
|
||||||
22.10
Rad
Sloga (L)
4
0
|
22.10.2011 | 4 : 0 |
|
||||||
22.10
ÄukariÄki Stankom
Sloga (K)
1
2
|
22.10.2011 | 1 : 2 |
|
||||||
22.10
OFK Beograd
Vojvodina
0
2
|
22.10.2011 | 0 : 2 |
|
||||||
22.10
Zemun
Jagodina
2
1
|
22.10.2011 | 2 : 1 |
|
||||||
22.10
Crvena zvezda
Teleoptik
2
0
|
22.10.2011 | 2 : 0 |
|
||||||
22.10
Borac
BSK BorÄa
1
1
|
22.10.2011 | 1 : 1 |
|
22.10
12:00
Hajduk
Novi Sad
2
0
|
22.10.2011 12:00 | 2 : 0 |
|
||||||
22.10
12:00
Vojvodina
RadniÄki (NP)
9
1
|
22.10.2011 12:00 | 9 : 1 |
|
22.10
14:30
Sevojno
BIP
0
3
|
22.10.2011 14:30 | 0 : 3 | |||||||
22.10
14:30
Sloga BB
Sloboda
4
0
|
22.10.2011 14:30 | 4 : 0 |
|
||||||
22.10
14:30
BuduÄnost
RadniÄki 1923
0
1
|
22.10.2011 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
22.10
14:30
Jedinstvo Putevi
Metalac GM
0
0
|
22.10.2011 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
22.10
14:30
Metalac K
Bane
0
1
|
22.10.2011 14:30 | 0 : 1 |
|
22.10
13:30
Mala Bosna
Olimpija
2
1
|
22.10.2011 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
22.10
10:00
PaliÄ
Senta
1
2
|
22.10.2011 10:00 | 1 : 2 |
|
22.10
12:00
Äoka
Preporod
4
2
|
22.10.2011 12:00 | 4 : 2 |
|
||||||
22.10
12:00
Sloboda
Krivaja
0
1
|
22.10.2011 12:00 | 0 : 1 |
|
||||||
22.10
12:00
Potisje
Vinogradar
6
0
|
22.10.2011 12:00 | 6 : 0 |
|
||||||
22.10
12:00
Jadran
Panonija IM Topola
0
12
|
22.10.2011 12:00 | 0 : 12 |
|
22.10
Partizan
Loznica
5
1
|
22.10.2011 | 5 : 1 |
|
||||||
22.10
Savacijum
Smederevo
0
1
|
22.10.2011 | 0 : 1 |
|
||||||
22.10
Rad
OFK Beograd
2
0
|
22.10.2011 | 2 : 0 |
|
||||||
22.10
Bežanija
RadniÄki 1923
0
3
|
22.10.2011 | 0 : 3 |
|
||||||
22.10
Sloga (K)
ÄukariÄki Stankom
1
2
|
22.10.2011 | 1 : 2 |
|
||||||
22.10
Palilulac
Jagodina
2
3
|
22.10.2011 | 2 : 3 |
|
||||||
22.10
Crvena zvezda
Napredak
3
0
|
22.10.2011 | 3 : 0 |
|
||||||
22.10
Borac
RadniÄki (N)
2
1
|
22.10.2011 | 2 : 1 |
|
22.10
10:00
Hajduk
Novi Sad
1
1
|
22.10.2011 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
22.10
10:00
Vojvodina
RadniÄki (NP)
8
0
|
22.10.2011 10:00 | 8 : 0 |
|
22.10
11:00
Senta
ObiliÄ
3
0
|
22.10.2011 11:00 | 3 : 0 | |||||||
22.10
11:00
Subotica
Äoka
7
0
|
22.10.2011 11:00 | 7 : 0 |
|
||||||
22.10
11:00
Olimpija
BaÄka 1901
1
1
|
22.10.2011 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
22.10
11:00
AFK
Vinogradar
3
0
|
22.10.2011 11:00 | 3 : 0 | |||||||
22.10
10:00
RadniÄki Gladiolus
PaliÄ
6
1
|
22.10.2011 10:00 | 6 : 1 |
|
22.10
14:30
Sloga
Borac
7
0
|
22.10.2011 14:30 | 7 : 0 |
|
||||||
22.10
14:30
ObiliÄ
VGSK
6
3
|
22.10.2011 14:30 | 6 : 3 |
|
22.10
Sloga
Udarnik
1
7
|
22.10.2011 | 1 : 7 |
|
||||||
22.10
SASK
Å umadinac
3
1
|
22.10.2011 | 3 : 1 |
|
||||||
22.10
Osipaonica
Sloboda
3
0
|
22.10.2011 | 3 : 0 |
22.10
Jedinstvo
Å umadija
7
1
|
22.10.2011 | 7 : 1 |
|
||||||
22.10
Cerovac
Radnik
0
3
|
22.10.2011 | 0 : 3 |
|
||||||
22.10
Sloga
Mladi borac
1
3
|
22.10.2011 | 1 : 3 |
|
||||||
22.10
Bresje-Superior
Omladinac
3
0
|
22.10.2011 | 3 : 0 |
|
22.10
11:00
Balkanski
RadniÄki (P)
2
0
|
22.10.2011 11:00 | 2 : 0 |
|
22.10
09:30
Senta
BaÄka
3
0
|
22.10.2011 09:30 | 3 : 0 |
|
||||||
22.10
09:30
Subotica
Äoka
3
1
|
22.10.2011 09:30 | 3 : 1 |
|
||||||
22.10
10:00
BaÄka 1901 '00
Potisje
1
8
|
22.10.2011 10:00 | 1 : 8 |
|
||||||
22.10
09:30
Spartak Zlatibor voda '99
Spartak Zlatibor voda '00
5
0
|
22.10.2011 09:30 | 5 : 0 |
|
||||||
22.10
09:30
Tisa
BaÄka 1901 '99
1
5
|
22.10.2011 09:30 | 1 : 5 |
|
||||||
22.10
10:00
Äantavir
Sever
3
1
|
22.10.2011 10:00 | 3 : 1 |
|
22.10
11:00
MIP-Presing
Sloga
2
1
|
22.10.2011 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
22.10
11:00
Proleter
TrgovaÄki
12
0
|
22.10.2011 11:00 | 12 : 0 |
|
||||||
22.10
11:00
Kostolac 2008
Pinkum
3
0
|
22.10.2011 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
22.10
11:00
Mladi radnik
Panter
4
2
|
22.10.2011 11:00 | 4 : 2 |
|
||||||
22.10
11:00
Presing
Smederevo
0
4
|
22.10.2011 11:00 | 0 : 4 |
|
22.10
10:00
Å umadija 1903
Apolon 4 II
3
3
|
22.10.2011 10:00 | 3 : 3 |
|
||||||
22.10
10:00
Radnicki 1923 I
Arsenal
6
0
|
22.10.2011 10:00 | 6 : 0 |
|
||||||
22.10
10:00
Kraguj
Å umadija
3
2
|
22.10.2011 10:00 | 3 : 2 |
|
||||||
22.10
10:00
Marjan
Duljaj
2
7
|
22.10.2011 10:00 | 2 : 7 |
|
22.10
12:00
Seljak
Plana
5
1
|
22.10.2011 12:00 | 5 : 1 |
|
||||||
22.10
12:00
Sloga
MIP-Presing
5
0
|
22.10.2011 12:00 | 5 : 0 |
|
||||||
22.10
12:00
Rudar
TrgovaÄki
8
1
|
22.10.2011 12:00 | 8 : 1 |
|
||||||
22.10
12:00
Bumerang
ObiliÄ
8
1
|
22.10.2011 12:00 | 8 : 1 |
|
||||||
22.10
12:00
Kostolac 2008
Pinkum
3
0
|
22.10.2011 12:00 | 3 : 0 |
|
||||||
22.10
12:00
Mladi radnik
Panter
0
4
|
22.10.2011 12:00 | 0 : 4 |
|
||||||
22.10
12:00
Presing
Smederevo
4
2
|
22.10.2011 12:00 | 4 : 2 |
|
22.10
Akademik
Veternik
88
89
|
22.10.2011 | 88 : 89 | |||||||
22.10
Velika Kikinda
Vrbas
69
68
|
22.10.2011 | 69 : 68 | |||||||
22.10
Topola
Stara Pazova
69
85
|
22.10.2011 | 69 : 85 | |||||||
22.10
RadniÄki
Srem
71
84
|
22.10.2011 | 71 : 84 | |||||||
22.10
Novi Sad MT
Nova Pazova
74
82
|
22.10.2011 | 74 : 82 | |||||||
22.10
Mladost Teletehnika
Odžaci
81
73
|
22.10.2011 | 81 : 73 | |||||||
22.10
Meridiana
Dunav
90
82
|
22.10.2011 | 90 : 82 |
22.10
Sloga
Svilajnac Kompo
95
77
|
22.10.2011 | 95 : 77 | |||||||
22.10
ŽelezniÄar
MaŔinac
88
77
|
22.10.2011 | 88 : 77 | |||||||
22.10
Prva Petoletka
Novi Pazar
95
116
|
22.10.2011 | 95 : 116 | |||||||
22.10
Mionica
Klik
87
91
|
22.10.2011 | 87 : 91 | |||||||
22.10
Priboj
Plana
72
77
|
22.10.2011 | 72 : 77 | |||||||
22.10
TemniÄ
Zlatar
83
65
|
22.10.2011 | 83 : 65 | |||||||
22.10
Polet
Požarevac
94
85
|
22.10.2011 | 94 : 85 |
22.10
17:00
Zlatorog LaŔko
Cibona
76
84
|
22.10.2011 17:00 | 76 : 84 | |||||||
22.10
18:00
Å iroki WWin
Maccabi
60
84
|
22.10.2011 18:00 | 60 : 84 | |||||||
22.10
17:00
Hemofarm STADA
RadniÄki
70
66
|
22.10.2011 17:00 | 70 : 66 | |||||||
22.10
19:00
BuduÄnost VOLI
Helios Domžale
78
60
|
22.10.2011 19:00 | 78 : 60 |
22.10
19:30
Sloga
Sloboda
106
79
|
22.10.2011 19:30 | 106 : 79 | |||||||
22.10
19:00
Borac Mozzart Sport
Mega Vizura
79
75
|
22.10.2011 19:00 | 79 : 75 | |||||||
22.10
19:30
Metalac
BKK RadniÄki
94
92
|
22.10.2011 19:30 | 94 : 92 | |||||||
22.10
17:00
Smederevo 1953
TamiÅ”
76
72
|
22.10.2011 17:00 | 76 : 72 | |||||||
22.10
19:00
Proleter Naftagas
RadniÄki FMP
81
85
|
22.10.2011 19:00 | 81 : 85 |
22.10
18:00
Crnokosa
Napredak Maxi Co
71
56
|
22.10.2011 18:00 | 71 : 56 | |||||||
22.10
12:30
Viva Basket
Jagodina
108
102
|
22.10.2011 12:30 | 108 : 102 | |||||||
22.10
19:00
Jedinstvo
KG Student UK
89
82
|
22.10.2011 19:00 | 89 : 82 | |||||||
22.10
20:00
Konstantin
RadniÄki
78
80
|
22.10.2011 20:00 | 78 : 80 | |||||||
22.10
20:00
Vojvodina
Å abac
87
82
|
22.10.2011 20:00 | 87 : 82 |
22.10
17:30
BuduÄnost
Mladi KrajiŔnik
68
56
|
22.10.2011 17:30 | 68 : 56 | |||||||
22.10
19:30
Radivoj KoraÄ
Celje
77
70
|
22.10.2011 19:30 | 77 : 70 | |||||||
22.10
19:30
Sloboda
Äelik
57
106
|
22.10.2011 19:30 | 57 : 106 |
22.10
19:00
Äelarevo
RadniÄki
65
48
|
22.10.2011 19:00 | 65 : 48 | |||||||
22.10
19:00
Jagodina 2001
Proleter
88
84
|
22.10.2011 19:00 | 88 : 84 | |||||||
22.10
19:30
Spartak
Student
70
81
|
22.10.2011 19:30 | 70 : 81 | |||||||
22.10
18:00
Stara Pazova
Vrbas
82
84
|
22.10.2011 18:00 | 82 : 84 | |||||||
22.10
18:00
Crvena Zvezda
Å abac
76
52
|
22.10.2011 18:00 | 76 : 52 |
22.10
14:00
Ljubovija
Srbobran Raehem
44
68
|
22.10.2011 14:00 | 44 : 68 | |||||||
22.10
14:00
Moravac
Basket Stars
45
93
|
22.10.2011 14:00 | 45 : 93 | |||||||
22.10
14:00
ŽelezniÄar
Kraljevo
68
49
|
22.10.2011 14:00 | 68 : 49 | |||||||
22.10
13:00
ParaÄin
Bor
79
61
|
22.10.2011 13:00 | 79 : 61 |
22.10
18:00
Knjaževac
Vranje
3
0
|
22.10.2011 18:00 | 3 : 0 | |||||||
22.10
16:00
Hajduk Veljko
Radan
1
3
|
22.10.2011 16:00 | 1 : 3 | |||||||
22.10
16:00
TopliÄki Vitezovi
Timok
0
3
|
22.10.2011 16:00 | 0 : 3 |
22.10
17:00
ŽelezniÄar
Partizan Termoelektro
0
3
|
22.10.2011 17:00 | 0 : 3 | |||||||
22.10
19:00
Jedinstvo
Ribnica
3
1
|
22.10.2011 19:00 | 3 : 1 | |||||||
22.10
19:00
Spartak
Mladi radnik
1
3
|
22.10.2011 19:00 | 1 : 3 |
22.10
19:00
VGSK
Smederevo
3
1
|
22.10.2011 19:00 | 3 : 1 | |||||||
22.10
18:00
Borac
Äerdap
3
1
|
22.10.2011 18:00 | 3 : 1 | |||||||
22.10
16:00
NiÅ”
Spartak
0
3
|
22.10.2011 16:00 | 0 : 3 | |||||||
22.10
16:00
Novi Pazar-Junior
Sterija
3
0
|
22.10.2011 16:00 | 3 : 0 | |||||||
22.10
16:00
Jagodina
Novi Sad
3
0
|
22.10.2011 16:00 | 3 : 0 |
22.10
20:00
RadniÄki
Varadin BMG
0
3
|
22.10.2011 20:00 | 0 : 3 | |||||||
22.10
19:00
Tent
Dinamo Azotara
3
0
|
22.10.2011 19:00 | 3 : 0 | |||||||
22.10
20:00
Vojvodina
Crvena Zvezda
0
3
|
22.10.2011 20:00 | 0 : 3 | |||||||
22.10
18:00
Vizura
Jedinstvo
2
3
|
22.10.2011 18:00 | 2 : 3 |
22.10
19:00
ŽelezniÄar
Gimnazijalac
3
1
|
22.10.2011 19:00 | 3 : 1 |
22.10
Mladost
Majdanpek
40
30
|
22.10.2011 | 40 : 30 | |||||||
22.10
RadniÄki
Stari grad
29
22
|
22.10.2011 | 29 : 22 | |||||||
22.10
Sloga
Metalac
26
22
|
22.10.2011 | 26 : 22 | |||||||
22.10
Primus Car DuŔan
Udarnik
31
30
|
22.10.2011 | 31 : 30 | |||||||
22.10
Kolubara 2
Bask
19
29
|
22.10.2011 | 19 : 29 | |||||||
22.10
SindjeliÄ
Studentski grad
30
27
|
22.10.2011 | 30 : 27 | |||||||
22.10
Å amot 65
RadniÄki 2
35
32
|
22.10.2011 | 35 : 32 |
22.10
RadniÄki-Cement
Apatin
31
28
|
22.10.2011 | 31 : 28 |
|
||||||
22.10
Sombor
Metalac Asko Vidak
33
25
|
22.10.2011 | 33 : 25 |
|
||||||
22.10
Banatski Karlovac
Jabuka
28
39
|
22.10.2011 | 28 : 39 |
|
||||||
22.10
ŽSK
Potisje Pleteks
32
22
|
22.10.2011 | 32 : 22 |
|
||||||
22.10
Ruma
Dalmatinac
26
26
|
22.10.2011 | 26 : 26 |
|
||||||
22.10
Napredak
Jedinstvo
26
30
|
22.10.2011 | 26 : 30 |
|
||||||
22.10
Hercegovina
Hajduk
31
32
|
22.10.2011 | 31 : 32 |
|
||||||
22.10
RadniÄki
Titel Džon Dir
28
37
|
22.10.2011 | 28 : 37 |
|
22.10
18:30
Bor 2
Äerdap
35
30
|
22.10.2011 18:30 | 35 : 30 | |||||||
22.10
19:00
Planinka
Knjaževac
46
19
|
22.10.2011 19:00 | 46 : 19 | |||||||
22.10
18:00
DuboÄica 54
BSK Heba
25
27
|
22.10.2011 18:00 | 25 : 27 | |||||||
22.10
20:00
TopliÄanin
ŽitoraÄa
29
23
|
22.10.2011 20:00 | 29 : 23 | |||||||
22.10
19:00
Jastrebac
Naisus 2
32
25
|
22.10.2011 19:00 | 32 : 25 |
22.10
19:00
15 oktobar
TrepÄa
26
24
|
22.10.2011 19:00 | 26 : 24 | |||||||
22.10
18:00
Župa 54
Sloga
24
29
|
22.10.2011 18:00 | 24 : 29 |
22.10
18:00
Vojvoda Stepa
BaÄka Palanka
28
28
|
22.10.2011 18:00 | 28 : 28 |
|
||||||
22.10
18:00
Crvenka II
Putinci
36
29
|
22.10.2011 18:00 | 36 : 29 |
|
||||||
22.10
15:30
KljajiÄevo
Vladimirovac
44
32
|
22.10.2011 15:30 | 44 : 32 |
|
||||||
22.10
18:30
PIK Prigrevica
ObiliÄ
31
23
|
22.10.2011 18:30 | 31 : 23 |
|
22.10
18:00
NiŔka Banja
Progres
32
26
|
22.10.2011 18:00 | 32 : 26 |
|
||||||
22.10
Radan
RadniÄki 1951
20
24
|
22.10.2011 | 20 : 24 |
|
||||||
22.10
Bela Palanka
Pirot
25
42
|
22.10.2011 | 25 : 42 |
|
||||||
22.10
ParaÄin
Hajduk Veljko
33
17
|
22.10.2011 | 33 : 17 |
|
||||||
22.10
ZajeÄar 2
Bor 2 2
26
27
|
22.10.2011 | 26 : 27 |
|
||||||
22.10
RadniÄki (Ä)
Aleksinac
28
14
|
22.10.2011 | 28 : 14 |
|
||||||
22.10
16:00
Hisar
Rtanj
32
16
|
22.10.2011 16:00 | 32 : 16 |
|
22.10
13:00
Prva Petoletka
Å trpce Tandems
32
10
|
22.10.2011 13:00 | 32 : 10 | |||||||
22.10
17:00
GoÄ Merkur
Knez Lazar S.B. Ribarska banja
23
33
|
22.10.2011 17:00 | 23 : 33 |
22.10
Vranje 1957
Morava Han
41
21
|
22.10.2011 | 41 : 21 |
|
||||||
22.10
TopliÄanin 2
Mladost
31
29
|
22.10.2011 | 31 : 29 |
|
22.10
19:30
Kolubara
Rudar
30
24
|
22.10.2011 19:30 | 30 : 24 | |||||||
22.10
18:30
ŽelezniÄar 1949
Smederevo DU-Integral
31
32
|
22.10.2011 18:30 | 31 : 32 | |||||||
22.10
19:00
JugoviÄ Unimet
Dinamo
30
23
|
22.10.2011 19:00 | 30 : 23 | |||||||
22.10
18:00
ObiliÄ
PKB
31
28
|
22.10.2011 18:00 | 31 : 28 |
22.10
19:00
ŽelezniÄar
Nova Pazova
26
22
|
22.10.2011 19:00 | 26 : 22 |
22.10
17:00
Knjaz MiloÅ” 2
Petrovac
32
24
|
22.10.2011 17:00 | 32 : 24 | |||||||
22.10
14:00
Crvena Zvezda 2
Medicinar
32
14
|
22.10.2011 14:00 | 32 : 14 |
22.10
20:00
RTB Bor
Rtanj
24
23
|
22.10.2011 20:00 | 24 : 23 | |||||||
22.10
19:00
Knjaževac
Äerdap
28
20
|
22.10.2011 19:00 | 28 : 20 | |||||||
22.10
18:00
Pirot
RaŔka
32
12
|
22.10.2011 18:00 | 32 : 12 | |||||||
22.10
14:00
DuboÄica
Kopaonik
35
24
|
22.10.2011 14:00 | 35 : 24 |
22.10
NiŔka Banja
Radan
26
16
|
22.10.2011 | 26 : 16 |
|
||||||
22.10
Knjaževac 2
Morava Han
17
28
|
22.10.2011 | 17 : 28 |
|
22.10
20:00
ORK Beograd
Metalac AD
29
24
|
22.10.2011 20:00 | 29 : 24 | |||||||
22.10
18:00
Napredak
Proleter Superprotein
29
28
|
22.10.2011 18:00 | 29 : 28 |
22.10
Forum
Hajduk
8
5
|
22.10.2011 | 8 : 5 |
|
||||||
22.10
BeÄej
KraljeviÄevo
5
1
|
22.10.2011 | 5 : 1 |
|
||||||
22.10
Tvrdjava
Kepa 9
7
0
|
22.10.2011 | 7 : 0 |
|
||||||
22.10
Telep
Kikinda
1
5
|
22.10.2011 | 1 : 5 |
|
22.10
19:30
RaŔka
AranÄelovac Fortuna
3
0
|
22.10.2011 19:30 | 3 : 0 |
|
||||||
22.10
15:30
RB-Radio 014
Ekonomac 2
1
4
|
22.10.2011 15:30 | 1 : 4 |
|
||||||
22.10
Crnokosa
Kragujevac 2011
5
4
|
22.10.2011 | 5 : 4 |
|